Aktualności

17.09.2018

KUBA ANTCZAK POWOŁANY DO REPREZENTACJI POLSKI U-15!

W dniach 24-28 września w Gutowie Małym odbędzie się konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski U-15 (rocznik 2004). Do kadry został powołany wychowanek FC Wrocław Jakub Antczak! Jesteśmy z Ciebie DUMNI!

10.09.2018

WYGRYWAMY V TURNIEJ O PUCHAR KRZYWEJ WIEŻY

Nie było mocnych na FC Wrocław Academy 2005 podczas dwudniowego turnieju w Ząbkowicach Śląskich. W siedmiu rozegranych spotkaniach, dwa razy zremisowaliśmy i pięciokrotnie schodziliśmy z boiska z trzema punktami. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik, Michał Furmankiewicz. Brawo Michał! Brawo Drużyna! Brawo Trener!

09.09.2018

WROCŁAW MARATON, CZAS-START

Już drugi raz mamy przyjemność pomagania w Wielkiej imprezie dla biegaczy. Po czerwcowym PKO półmaratonie dzisiaj nasi zawodnicy pracują jako wolontariusze przy 36 wrocławskim maratonie. Dziękujemy MCS Wrocław za możliwość zebrania przez chłopców doświadczenia przy organizacji tak wielkiej imprezy.

04.09.2018

Oferta ubezpieczenia dla naszych zawodników

Szanowni Państwo! w trosce o zapewnienie dodatkowych środków pieniężnych w sytuacji kontuzji Waszych dzieci, proponujemy rozwiązanie, które jest aktualnie najlepsze na rynku pod względem ceny oraz wysokości świadczeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem. Ubezpieczenie jest ważne przez 24h, może zastąpić to szkolne i obowiązuje poza granicami Polski. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

01.09.2018

POKAZ UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM SELEKCJONERA!

Mimo prowadzenia do przerwy 3:0 zespół U15 FC Wrocław zremisował ze Śląskiem 3:3 w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Mecz z wysokości trybun oglądał selekcjoner Reprezentacji Polski U15- Bartosz Zalewski. Brawa należą się wszystkim zawodnikom obu drużyn za stworzenie bardzo dobrego widowiska!
[ ZOBACZ STARSZE AKTUALNOŚĆI ]