Aktualności

11.09.2017

Zadbaj o swoje dziecko i swój spokój

Szanowni Państwo. Firma OVB przy współudziale z FC Wrocław Academy przygotowała ofertę ubezpieczenia indywidualnego dla naszych zawodników. Ubezpieczenie działa 24h/dobę nie tylko na treningach, ale również w szkole i przez całe wakacje. Dzięki temu, to ubezpieczenie z powodzeniem zastępuje ubezpieczenie w szkole. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

05.09.2017

Marek Borgman dołączył do sztabu trenerskiego

Informujemy, że zespół skrzatów FC Wrocław (rocznik 2011) ma nowego trenera. Został nim Marek Borgman (trener z lic. UEFA A), który pracę z dziećmi zna od podszewki. Mamy pewność, że jest on dużym wzmocnieniem naszego sztabu. Powodzenia trenerze!

03.09.2017

NABÓR DO NAJLEPIEJ PRACUJĄCEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ WE WROCŁAWIU

Drodzy rodzice, opiekunowie. 4 i 5 września, zapraszamy wszystkich młodych piłkarzy w wieku od 4 do 11 lat (oddział Brochów) i od 4 do 10 lat (oddział Kowale), na pierwsze oficjalne zajęcia w nowym sezonie 2017/2018. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

29.08.2017

Kowale – harmonogramy treningów

Drodzy rodzice, opiekunowie. 4 września oficjalnie rozpoczynamy treningi na oddziale Kowale. Serdecznie zapraszamy młodych adeptów futbolu w wieku od 4 do 10 lat. Nie prowadzimy selekcji, a to oznacza, że każdy młody piłkarz będzie mógł rozpocząć piłkarską przygodę w najlepiej pracującej Akademii Piłkarskiej we Wrocławiu.

29.08.2017

Brochów – Harmonogramy treningów

Drodzy rodzice, opiekunowie. 5 września wznawiamy treningi na oddziale Brochów. Serdecznie zapraszamy młodych adeptów futbolu w wieku od 4 do 11 lat. Nie prowadzimy selekcji, a to oznacza, że każdy młody piłkarz będzie mógł rozpocząć piłkarską przygodę w najlepiej pracującej Akademii Piłkarskiej we Wrocławiu.
[ ZOBACZ STARSZE AKTUALNOŚĆI ]