Aktualności

10.03.2019

Bolesne zderzenie z CLJ

Nasi juniorzy młodsi nie będą mile wspominali debiutu w Centralnej Lidze Juniorów. W pierwszej kolejce przegrali w Zabrzu 0:4.

 

Górnik był zdecydowanym faworytem tego meczu. W zeszłej rundzie podopieczni Dawida Ozgi zajęli bowiem w tabeli drugie miejsce, tuż za Zagłębiem Lubin. Naszym zawodnikom za to udzielił się stres debiutanta, bowiem dość pechowo zawodnicy Huberta Gałczyńskiego stracili dwie bramki już na samym początku spotkania. W 11 minucie było 2:0 po dwóch golach Bartosza Gałązkiewicza. Gospodarze przejęli inicjatywę, jednak gra FC Wrocław wyglądała coraz bardziej pozytywnie. W drugiej odsłonie nasi gracze stracili jeszcze dwie bramki i do Wrocławia wrócili na tarczy. Górnik wygrał zasłużenie, jednak nasi zawodnicy pozostawili po sobie kilka pozytywnych aspektów, które pozwalają na ambitne patrzenie w przyszłość. Teraz najważniejszy pozostaje mecz ze Stadionem Śląski Chorzów.

 

Skład: Fabian Mrozek – Aleksander Mikuś, Jakub Trojanowski, Dawid Kromer, Dawid Trelka, Dominik Misztal, Piotr Michalewski, Michał Dryja, Wiktor Mosur, Kacper Pasek, Filip Michalski oraz Michał Skowron, Dawid Kuźmiński, Norbert Karasiewicz, Stanisław Andrzejczak, Dawid Ormiński, Krystian Kałużny.