Aktualności

09.03.2019

Cenny remis z lekkim niesmakiem

Drużyna U-15 zremisowała w Legnicy z Miedzią 1:1 w pierwszej kolejce Centralnej Ligi Juniorów.

W zeszłej rundzie podopieczni Wojciecha Gąsiewskiego pewnie wygrali w Legnicy 4:0. Tym razem zadanie było trudniejsze. W pierwszej połowie nie padła jednak żadna bramka, a sam mecz był bardzo nerwowy, a dopiero w 56 minucie Marceli Kwartnik pokonał Filipa Rutza i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. 20 minut później odpowiedział jednak Jerzy Zender i ostatecznie mecz skończył się podziałem punktów, choć nasi gracze mogli również pokusić się o zwycięstwo.

– Szanujemy ten punkt. Cieszę się z tego jak zespół zareagował na stratę bramki. Teraz jednak najważniejszy jest dla nas mecz z Górnikiem Polkowice – powiedział po meczu trener Wojciech Gąsiewski.

Skład: Filip Rutz – Daniel Pilchurski, Mateusz Grochowicki, Jacek Gurgul, Norbert Kukuś, Maciej Mazur, Andrzej Okulicz-Kozaryn, Konrad Wiącek, Adam Wieczorek, Bartosz Wolny, Jerzy Zender. Grali także: Jan Mielczarek, Filip Pater, Szczepan Mazurek, Marcin Kaczor, Maciej Lipkowski.