Aktualności

15.01.2019

Dobry mecz juniorów z Sigmą Ołomuniec

Nasi juniorzy młodsi, przygotowujący się do Centralnej Ligi Juniorów przegrali w pierwszym zagranicznym sparingu z Sigmą Ołomuniec 2:3. Podopieczni Huberta Gałczyńskiego zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony.

Sigma to jeden z najmocniejszych juniorskich zespołów w Czechach. FC Wrocław Academy zmierzyło się więc z bardzo dobrym rywalem i spisało się świetnie. Po pierwszej połowie Wrocławianie prowadzili 1:0 po trafieniu Dawida Ormińskiego. W drugiej części gola dla naszego zespołu strzelił jeszcze Błażej Rolnik, w później do głosu doszli gospodarze, którzy wyrównali, a w ostatniej akcji meczu strzelili zwycięską bramkę.

Skład (I połowa) – Marcin Zarzycki – Aleksander Mikuś, Jakub Trojanowski, Norbert Karasiewicz, Stanisław Andrzejczak, Wiktor Mosur, Piotr Michalewski, Dominik Misztal, Dawid Trelka, Dawid Ormiński, Filip Michalski.

Skład (II połowa) – Filip Bielańczuk – Błażej Rolnik, Dawid Kromer, Miłosz Małecki, Dawid Trelka, Michał Dryja, Filip Kozłowski, Michał Skowron, Wiktor Mosur, Jakub Pancerz, Filip Michalski.

Dodatkowo na zmiany wchodzili: Kamil Prus, Filip Jankowski, Gracjan Szwak, Krystian Kałużny.