Dołącz do nas

W FC Wrocław Academy zależy nam na wychowywaniu młodych ludzi poprzez sport. Chcemy żeby nasi mali mistrzowie rozwijali się jako sportowcy, ale przede wszystkim ludzie, których charakteryzuje pewność siebie, odwaga, koleżeńskość, samodzielność, pracowitość, umiejętność współpracy w grupie.

 

Naszym celem jest spełnianie sportowych marzeń dzieci i młodzieży organizując zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych przyrządów treningowych, stosując innowacyjną metodę szkoleniową, dzięki której kilku z naszych wychowanków zadebiutowało w drużynach Ekstraklasy.

 

Oprócz zajęć piłkarskich, oferujemy wiele innych przedsięwzięć, piłkarskich przygód, w których nasi młodzi adepci mogą wziąć udział, m.in. turnieje, obozy, półkolonie. Wkrótce do tego zestawu dołączą kolejne atrakcje, m.in. piłkarskie urodziny.

 

3. PROSTE KROKI ŻEBY ZOSTAĆ JEDNYM Z NAS:

 

1. ZADZWOŃ DO NAS

  • Oddział Kowale, tel. 502-468-724
  • Oddział Brochów, tel. 502-468-724

Wojciech Pawłowski chętnie odpowie na każde Państwa pytanie, poda namiar na trenera prowadzącego i poinformuje w jakie dni i w jakich godzinach trenuje grupa Państwa dziecka.

 

2. PRZYJDŹ NA BEZPŁATNE, TESTOWE TRENINGI
Pozwól swojemu dziecku przeżyć piłkarską przygodę na zajęciach organizowanych przez naszą wykwalifikowaną kadrę trenerską. Harmonogram treningów (kliknij).

 

3. WYPEŁNIJ I ODDAJ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ
Jeżeli razem z młodym mistrzem zdecydujecie się kontynuować piłkarską przygodę w naszej Akademii, trener przekaże Państwu deklarację członkowską FC Wrocław Academy, którą należy wypełnić i przynieść na kolejne zajęcia. Dokument można pobrać z naszej strony internetowej (Kliknij: Deklaracja członkowska FC Wrocław Academy).

 

WITAMY NA POKŁADZIE KLUBU LUDZI Z PASJĄ!