Globalny kalendarz treningów

LP. GRUPY SZKOLENIOWE PONIEDZIAŁEK     WTOREK     
      ŚRODA    CZWARTEK 
     PIĄTEK
1

SENIORZY

KLASA A

TRENER JAKUB BEDNAREK

TEL. 602-633-075

 

Boisko

FC Wrocław

18:30-19:45

 

 

Boisko

GEM

19:30-21:00

 
2

ROCZNIKI 1999/2000

KAT. JUNIOR STARSZY – DLJS

TRENER MARIUSZ PERZYNA

TEL. 502-018-374

Oławka

16:00-17:30

 MOTORYKA

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

3

ROCZNIK 2001

KAT. JUNIOR MŁODSZY – DLJM

TRENER DARIUSZ KAMIŃSKI

TEL. 502-321-560

       Oławka

17:30-19:00

 MOTORYKA

Pawłowice

18:00-19:30

Boisko

GEM

19:30-21:00

Pawłowice

18:00-19:30

4

ROCZNIK 2002

KAT. JUNIOR MŁODSZY – OLJM

TRENER KRZYSZTOF ŚLIPSKI

TEL. 665-253-569

Pola

Marsowe

16:00-17:30

MOTORYKA

Pawłowice

18:00-19:30

Pola Marsowe

16:00-17:30

Pola Marsowe

16:00-17:30

5

ROCZNIKI 2003

KAT. TRAMPKARZ – I. WLT

TRENER HUBERT GAŁCZYŃSKI

TEL. 604-306-826

 MOTORYKA

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

6

ROCZNIKI 2003 II

KAT. TRAMPKARZ – OLT

TRENER MICHAŁ PIĄTKOWSKI

TEL. 506-196-035

Pola

Marsowe

16:00-17:30

Pola

Marsowe

16:00-17:30

 MOTORYKA

Pola Marsowe

16:00-17:30

Pola Marsowe

16:00-17:30

7

ROCZNIK 2004

KAT. TRAMPKARZ – OLT

TRENER PRZEMYSŁAW BEDNAREK

TEL. 662-014-491

 

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

 
8

ROCZNIK 2004 II

KAT. MŁODZIK – OLT

TRENER TOMASZ URBAŃSKI

TEL. 510-164-099

Pola

Marsowe

17:30-19:00

Pola

Marsowe

17:30-19:00

 

Pola Marsowe

17:30-19:00

 
9

ROCZNIK 2005

KAT. MŁODZIK – I. WLM

TRENER MICHAŁ DYMECKI

TEL. 517-144-017

 

Pola

Marsowe

17:30-19:00

Oławka

16:00-17:30

Oławka

16:00-17:30

 
10

ROCZNIK 2005 II

KAT. MŁODZIK – OLM

TRENER KAROL KASZOWSKI

TEL. 505-365-289

Pola

Marsowe

17:30-19:00

   

Pola Marsowe

17:30-19:00

Pola Marsowe

17:30-19:00

11

ROCZNIK 2006

KAT. MŁODZIK – II. WLM

TRENER BARTOSZ MAZUR

TEL. 695-420-924

Pola

Marsowe

18:00-19:30

 

Pola Marsowe

18:00-19:30

 

Pola Marsowe

18:00-19:30

12

ROCZNIK 2007

KAT. ORLIK – TLM

TRENER WOJCIECH ZIELIŃSKI

TEL. 693-555-589

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

13

ROCZNIK 2008

KAT. ORLIK

TRENER MIECZYSŁAW KARASEWICZ

TEL. 504-766-593

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

14

ROCZNIK 2009

KAT. ŻAK

TRENER DAWID GAŁCZYŃSKI

TEL. 694-256-667

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

 

      Boisko

  FC Wrocław

  17:30-19:00

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-19:00

15

ROCZNIK 2010

KAT. ŻAK

TRENER WOJCIECH PAWŁOWSKI

TEL. 502-468-724

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

 
16

ROCZNIKI 2011

KAT. SKRZAT

MAREK BORGMAN

TEL. 505-096-087

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:45

 
17

ROCZNIKI 2012/2013

KAT. SKRZAT

TRENER TOMASZ KŁOBUSZEWSKI

TEL. 881-001-156

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:30

 

Boisko

FC Wrocław

17:30-18:30