Aktualności

07.04.2019

Pierwsze wiosenne zwycięstwo

Juniorzy starsi pokonali Moto-Jelcz Oławę 6:1, odnosząc pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Pierwsza połowa mimo optycznej przewagi gospodarzy nie układała się przez dłuższy czas po myśli podopiecznych Mariusza Perzyny. Szwankowała bowiem skuteczność, brakowało również w wielu sytuacji strzałów. W końcu jednak wynik otworzył Jan Leończyk, jednak kilka chwil przed przerwą błędy w defensywie, wykorzystali przyjezdni. Remisowy wynik nie utrzymał się jednak długo, bowiem po chwili Marcel Bończo-Pióro ponownie wyprowadził FC na prowadzenie.

Druga połowa należała już całkowicie do naszych zawodników, którzy przez dłuższe okresy czasu zamykali rywali na ich połowie i tworzyli swoje akcje. Skończyło się 6:1 i wynik odzwierciedlał to co działo się na boisku. Bramki w drugiej odsłonie dołożyli jeszcze Jan Leończyk, Marcel Bończo-Pióro i dwie Maksymilian Kudaś.

Skład: Miłosz Jaskuła – Dawid Wójcik, Dominik Chmielewski, Michał Kostrzewa, Kamil Ławniczak, Maciej Marciniszyn, Marek Miziniak, Kacper Siekanowicz, Marcel Bończa-Pióro, Norbert Karasiewicz, Jan Leończyk oraz Dawid Ostrowski, Jakub Derkaczewski, Ignacy Jakiel, Dawid Maćkowski, Kacper Skrzyński, Maksymilian Kudaś.