Aktualności

09.04.2019

Przegrane derby trampkarzy

Podopieczni trenera Michała Dymeckiego z rocznika 2005 przegrali w wojewódzkiej lidze trampkarzy ze Śląskiem Wrocław 1:2.

Oprócz tego, że dla wielu Wrocławian to prawdziwe derby, dodatkowym elementem była osoba trenera Śląska. Rocznik 2005 w ekipie „Wojskowych” jest bowiem Przemysław Bednarek, do niedawna prezes FC Wrocław Academy. Ogromnym faworytem tego starcia byli gracze z Oporowskiej, jednak nasi gracze dzielnie stawili czoła.

Nie najlepiej rozpoczął się jednak dla naszej ekipy ten mecz. Już w siódmej minucie „Biało-zieloni” wyszli bowiem na prowadzenie. Przez pewien fragment wizualnie lepiej wyglądała drużyna Śląska, jednak z czasem i nasi zawodnicy zaczęli dochodzić do głosu. Dobrze wyglądała gra defensywna naszego zespołu, a kilkukrotnie świetnie zachował się również w bramce Radosław Żelezny. W końcu pod koniec pierwszej połowy kapitalną akcję przeprowadził Tomasz Łakota, który wyrównał.

Niestety na początku drugiej odsłony sędzia podyktował rzut karny dla Śląska, który podopieczny trenera Przemysława Bednarka pewnie wykorzystał. Jak się okazało ten gol ustalił wynik spotkania.

Skład: Radosław Żelezny – Kacper Bieńkowski, Olivier Burda, Jędrzej Hnat, Jakub Jabłoński, Tomasz Łakota, Grzegorz Majkutewicz, Jakub Michalczyk, Jakub Mierzejewski, Jakub Skrzyniarz, Oskar Twardowski oraz Mikołaj Cieleszczyn, Krzysztof Mądry, Nikodem Sobkowicz, Igor Temczuk, Michał Zawada.