Aktualności

22.05.2019

Ruch rozbity

Juniorzy młodsi pokonali 5:2 Ruch Chorzów i nadal pozostają w walce o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U-17.

By przedłużyć szansę na pozostanie w CLJ, nasi gracze musieli powalczyć o komplet punktów. Po rozpoznaniu, po półgodzinie gry goście wyszli na prowadzenie. W końcu jednak miejscowi szybko odpowiedzieli i już dwie minuty później do siatki rywali trafił Dawid Ormiński. Tuż przed przerwą nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Jakub Trojanowski, wykorzystując rzut karny.

W drugiej odsłonie nasi zawodnicy rozpoczęli swój koncert. Bramki strzelali: Piotr Michalewski, Wiktor Mosur i Krystian Kałużny, a goście zdołali tylko raz pokonać Fabiana Mrozka.

Skład: Fabian Mrozek – Wiktor Mosur, Dawid Trelka, Jakub Trojanowski, Dawid Kromer, Kacper Pasek, Konrad Polak, Maksymilian Kudaś, Dominik Misztal, Dawid Ormiński, Filip Michalski oraz Aleksander Mikuś, Piotr Michalewski, Norbert Karasiewicz, Krystian Kałużny.