Aktualności

08.09.2019

Są kolejne wyjazdowe trzy punkty!

Trzeci komplet punktów w Centralnej Lidze Juniorów U-15 zgarnęli nasi trampkarze, pokonując w Gliwicach Piasta 3:0.

Po zeszłotygodniowym remisie z Falubazem Zielona Góra, podopieczni Huberta Gałczyńskiego jechali do Gliwic mocno zmotywowani. Z Piastem nasi gracze mierzyli się już na obozie i zaliczyli pewne zwycięstwo, ale co innego walka o punkty.

Ostatecznie jednak szybko strzelona bramka ustawiła mecz. Grzegorz Majkutewicz zaliczył asystę, a Oskar Twardowski otworzył wynik spotkania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, a mecz wydawał się bardzo trudny.

Dopiero w drugiej połowie rozstrzygnęły trzy minuty, w ciągu których Wrocławianie rozwiali wszelkie wątpliwości. Najpierw gola strzelił Tomasz Łakota, a następnie Olivier Burda podwyższył na 3:0 po pięknym strzale z rzutu wolnego.

Skład: Filip Rutz – Krzysztof Mądry, Jakub Michalczyk, Jakub Mierzejewski, Kacper Bieńkowski, Tomasz Łakota, Bastian Bernatek, Grzegorz Majkutewicz, Oskar Twardowski, Filip Stuglik, Olivier Burda oraz Marcel Rypiński, Jakub Skrzyniarz, Jakub Jabłoński, Mikołaj Cieleszczyn, Szymon Pietrzyk, Eryk Słowikowski.