Aktualności

12.05.2019

Trampkarze gromią w CLJ

Nasi trampkarze, występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-15 rozgromili u siebie Piasta Gliwice 7:1.

To kolejny bardzo ważny mecz dla naszego zespołu, w kontekście walki o utrzymanie. Po zainkasowaniu trzech punktów podopieczni trenera Wojciecha Gąsiewskiego są bardzo blisko uzyskania tego celu.

Nasi gracze bardzo szybko „ułożyli” sobie mecz, prowadząc po dziesięciu minutach 2:0 i trafieniach Konrada Wiącka i Jakuba Antczaka. Konsekwentna gra, nieosiągalna tego dnia dla rywali pozwoliła jeszcze przed przerwą powiększyć prowadzenie za sprawą gola Norberta Kukusia.

Mimo, że Piast szybko strzelił gola w drugiej połowie, łapiąc kontakt, kolejne gole naszego zespołu nie pozostawiły złudzeń. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Daniel Pilchurski, Szczepan Mazurek, Jacek Gurgul i Jan Mielczarek.

Skład: Filip Rutz – Marcin Kaczor, Szczepan Mazurek, Adam Wieczorek, Bartosz Wolny, Konrad Wiącek, Jacek Gurgul, Jakub Antczak, Jerzy Zender, Daniel Pilchurski, Norbert Kukuś oraz Oleksander Somkin, Marek Rogórz, Marcin Orzechowski, Andrzej Okulicz-Kozaryn, Jan Mielczarek