Aktualności

18.05.2019

Z nieba do piekła

Juniorzy młodsi występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17 przegrali z Odrą Opole 1:3.

Zwycięstwo w meczu z Odrą, dałoby naszym zawodnikom dużo większą szansę na utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów. Niestety mimo świetnego początku, nie udało się ugrać choćby punktu.

W 20 minucie Dawid Kromer wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Wtedy jednak rozpoczął się początek końca. Kwadrans później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Mimo zaciętego spotkania, w drugiej połowie zawodnik Odry dwukrotnie wykorzystał błędy naszego zespołu i dał swojemu zespołowi pewne trzy punkty.

Skład: Fabian Mrozek – Konrad Polak, Kacper Pasek, Dawid Trelka, Dawid Ormiński, Wiktor Mosur, Dominik Misztal, Filip Michalski, Piotr Michalewski, Dawid Kromer, Norbert Karasiewicz oraz Dawid Ostrowski, Maksymilian Kudaś, Jakub Trojanowski, Aleksander Mikuś, Krystian Kałużny, Stanisław Andrzejczak.