Aktualności

17.10.2019

Zimowy harmonogram treningów

Od 1 listopada przechodzimy w zimowy tryb trenowania. Oto jak trenować będą nasze wszystkie grupy.

 

JUNIOR STARSZY

Tr. Mariusz Perzyna

Poniedziałki: Stadion „Oławka”, Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

Wtorek: Siłownia

Środy: Stadion „Oławka”, Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

Czwartki: Stadion „Oławka”, Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

Piątki: Stadion „Oławka”, Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

 

Roczniki 2003/2004 WLJM

Tr. Wojciech Gąsiewski

Poniedziałki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Wtorki: Siłownia

Środy: Boisko GEM: 16:00-17:30

Czwartki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Piątki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

 

Roczniki 2003/2004 OLJM

Tr. Krzysztof Ślipski

Poniedziałki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Wtorki: Siłownia

Środy: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Czwartki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Piątki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

 

Rocznik 2005 CLJ-U15

Tr. Hubert Gałczyński

Wtorki: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Środy: Stadion „Oławka”, Boisko wielofunkcyjne: 16:00-17:30

Piątki: Stadion „Oławka” Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

 

Rocznik 2005 OLT

Tr. Marcin Mazurkiewicz

Poniedziałki: Sala SP 66 Dembowskiego: 17:30-19:00

Środy: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

Czwartki: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

 

Rocznik 2006 WLT

Tr. Łukasz Buliński

Wtorki: Stadion „Oławka” Boisko Piłkarskie : 16:00-17:30

Środy: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

Czwartki: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

 

Rocznik 2007 WLM

Tr. Michał Dymecki

Wtorki: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

Środy: Boisko P5 Pola Marsowe: 19:00-20:30

Czwartki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:30-19:00

 

Rocznik 2007 OLM

Tr. Damian Katrycz

Wtorki: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

Środy: Boisko P5 Pola Marsowe: 19:00-20:30

Czwartki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:30-19:00

 

 

Rocznik 2008 OLM

Tr. Tomasz Urbański

Poniedziałki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:00-19:00

Wtorki: Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

Czwartki: SP 45 Ul. Krajewskiego 1 17:00-18:30

 

Rocznik 2008 OLM

Tr. Marcin Tupiec

Poniedziałki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:00

Środy: Boisko GEM: 17:30-19:00

Piątki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

 

Rocznik 2009

Tr. Bartosz Mazur

Poniedziałki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

Środy: Boisko GEM: 17:30-19:00

Czwartki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

 

Rocznik 2010

Tr. Patryk Szczęsny

Poniedziałki: SP 45 Ul. Krajewskiego 1 17:00-18:30

Środy: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:00

Czwartki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

 

Rocznik 2010 II

Tr. Patryk Szczęsny

Poniedziałki: SP 45 Ul. Krajewskiego 1 18:30-20:00

Środy: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:00-19:00

Czwartki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:30-20:00

 

Rocznik 2011

Tr. Marek Borgman

Poniedziałki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:30-19:00

Środy: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:30-19:00

Czwartki:  Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

 

Rocznik 2011 II

Tr. Adam Kubasiewicz

Wtorki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

Środy: Sala SP 66 Dembowskiego: 17:30-19:00

Czwartki:  Boisko P5 Pola Marsowe: 17:30-19:00

 

Rocznik 2012

Tr. Adrian Zimnocho

Poniedziałki: Sala SP 91 ul. Sempołowskiej 54: 18:45-20:00

Wtorki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:30-20:00

Piątki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:00-19:30

 

Rocznik 2012 II

Tr. Adrian Zimnocho

Poniedziałki: Sala SP 91 ul. Sempołowskiej 54: 17:30-18:45

Wtorki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 17:00-18:30

Czwartki: Sala SP 91 ul. Sempołowskiej 54: 18:45-20:00

 

Rocznik 2013

Tr. Jakub Szmania

Wtorki: Poniedziałki: SP 45 Ul. Krajewskiego 1 17:00-18:30

Czwartki: Sala SP 91 ul. Sempołowskiej 54: 17:30-18:45

Piątki: Balon Olimpijski FC Al. Paderewskiego 35: 18:00-19:30

 

Rocznik 2014

Tr. Tomasz Kłobuszewski

Wtorki: Sala SP 83 ul. Przybyszewskiego 59: 17:00-18:00

Czwartki: Sala SP 83 ul. Boya-Żeleńskiego 17:00-18:00

 

Rocznik 2015/2016

Wtorki: Sala SP 83 ul. Przybyszewskiego 59: 18:00-19:00

Czwartki: Sala SP 83 ul. Boya-Żeleńskiego 18:00-19:00

 

 

ODDZIAŁ BROCHÓW

 

Roczniki 2007/2008

Tr. Łukasz Kropski

Poniedziałki: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 19:00-20:15 (trening motoryczny)

Środy: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 18:30-20:00

Piątki: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 17:00-18:30

 

Roczniki: 2009/2010

Tr. Mateusz Kasowski

Poniedziałki: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 19:00-20:15 (trening motoryczny)

Środy: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 17:00-18:30

Piątki: SP 80 ul. Polna 4 (stary budynek): 18:30-20:00

 

Roczniki: 2011/2012

Tr. Mateusz Kasowski

Poniedziałki: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 18:45-19:45

Środy: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 18:45-19:45

Piątki: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 17:00-18:15

 

Roczniki 2013/2014

Tr. Jakub Szmania

Poniedziałki: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 17:45-18:45

Środy: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 17:45-18:45

 

Roczniki 2015/2016

Tr. Jakub Szmania

Poniedziałki: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 17:00-17:45

Środy: SP 80 ul. Polna 4 (nowy budynek): 17:00-17:45

 

 

ODDZIAŁ SŁUBICKA

 

Roczniki 2007/2008

Tr. Marcin Tupiec

Wtorki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 18:45-20:00

Środy: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 18:30-20:00

Czwartki: SP 14 ul. Zachodnia 2: 18:00-19:00

 

Roczniki 2009-2011

Tr. Mateusz Kasowski

Wtorki: SP 14 ul. Zachodnia 2: 19:00-20:00

Czwartki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 18:45-20:00

 

Roczniki 2012/2013

Tr. Wojciech Papuga

Wtorki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 17:45-18:45

Czwartki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 17:45-18:45

 

Roczniki 2014/2016

Wtorki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 17:00-17:45

Czwartki: SMS Junior ul. Słubicka 29/33: 17:00-17:45